Zapisujemy na 2022/2023 oraz otworzyliśmy 29 marca 2022 zapisy na 2024! Wypełnij formularz w celu sprawdzenia wolnego terminu.

Justyna & Marcin i ich wesele w stylu glamour – fotograf Nowy Sącz

Justyna i Marcin byli jedną z pierwszych par, lata temu, które zobaczyły we mnie potencjał. Zatem postanowili mi zaufać i podpisać umowę na reportaż w dniu ich ślubu. Uwierzcie mi – nie lada stres! Ale gdy na jakiś czas przed wielkim dniem usłyszałem, że planują wesele w stylu glamour, a na stołach będą czarne obrusy… Sami wiecie, nerwy lekko opadły!

Dodatkowo na pierwszym kadrze w reportażu poniżej możecie ujrzeć Natalię Szczurek, profesjonalną wizażystkę z Nowego Sącza, która notabene również była jedną z pierwszych klientów, a jej wesele z Arturem odbyło się jeszcze w 2018 roku! Uwielbiam, gdy do siebie wracamy i spotykamy się na przygotowaniach. Tak więc obczajcie proszę stronę Natalii – profesjonalistka w swoim fachu jakich mało! Zawsze również polecam między innymi ją, gdy przyszłe Panie Młode pytają o wizaż!

Wracając do dnia ślubu Justyny i Marcina – ciekawostką jest jeszcze fakt, że 3 lata wcześniej również fotografowałem ślub cywilny jej siostry, Oli! Piękne czasy moich początków w reportażu, chociaż zdjęć lepiej żebyście w tym momencie nie oglądali, ha!

Plener tej pięknej pary jest również wyjątkowy – odbył się w Norwegii. Tam mieszkają na co dzień, więc bardzo chcieli by nawiązywał do ich codziennego życia. Jeśli jesteście ciekawi jak wyszedł, możecie to zrobić na podstronie z plenerami!

Nie przedłużając, obejrzyjcie galerię z tego cudownego wesela w stylu glamour!

— Adam, 2019