Zdjęcia, które będziesz
oglądać latami z uśmiechem

Jesteśmy duetem przyjaciół, których łączy pasja do tworzenia, fotografii i rozwoju osobistego. Działamy głównie w duecie, ale rozwijamy także swoje indywidualne pasje!

Jako Manuka Creatives działamy wspólnie od 2020 roku. Wcześniej działaliśmy indywidualnie z fotografią, w tym oczywiście ślubną. Oboje pochodzimy z południa Polski, a dokładniej Nowego Sącza. Nasze drogi skrzyżowały się oczywiście w branży – umówiliśmy się na wspólne zdjęcia. Od tego czasu regularnie fotografujemy w duecie, również podczas reportaży ślubnych oraz często na sesji w plenerze. Działając we dwoje jest nam przyjemniej, o wiele raźniej, a najbardziej korzysta na tym Wasz reportaż. Jesteśmy w stanie uchwycić momenty, których w danym momencie nie widzi drugi fotograf. Nad konkurencją mamy w tym swoją przewagę!

Fotografia to dla nas sposób na życie. Wkładamy w tę formę sztuki całe swoje serca i chcemy dla Was jak najlepiej. Nie oznacza to jednak, że brak nam poczucia humoru czy dystansu! Uwielbiamy niestandardowe rzeczy, szalone pomysły czy nowoczesne rozwiązania. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nas więcej, kliknijcie w przycisk poniżej!

Indywidualne podejście, nieszablonowe pomysły

Nasz dokumentalny styl to coś, na co pracowaliśmy przez lata. Dawno temu zaczynaliśmy od pięknych zdjęć modelek, wyidealizowanych przeróbek graficznych czy najdziwniejszych pomysłów na sesje. Trochę nam z tego zostało, więc uważamy nasze reportaże za dość kreatywne! Właśnie – to są reportaże. Nasze zdjęcia, które oddajemy z dnia ślubu tworzą całość. Opowiadają historię tego, co działo się podczas Waszego Wielkiego Dnia. 

Łapiemy przypadkowe momenty, jak i wyczekujemy tych specjalnych, unikatowych, które w życiu już się nie powtórzą. Nasze oczy non stop szukają światła, emocji i ruchu. Dynamika na zdjęciach jest dla nas priorytetem – nie lubimy nikogo do zdjęć ustawiać, prosić o pozy czy natarczywie nalegać na współpracę. Owszem, każdy będzie wiedzieć, że fotograf jest obecny. Jakbyśmy nie starali się ukryć, tak wiemy, że z tyłu głowy goście są świadomi, że gdzieś tam, parę metrów dalej pewnie przechadza się fotograf. Nie możemy z tym walczyć, ale też nie mamy w naturze się narzucać! Czujnym okiem będziemy fotografować ciekawe momenty i oddamy Wam reportaż, który będziecie oglądać jeszcze wiele lat później z uśmiechem na twarzy. Taką mamy dla Was obietnicę.

Niełatwo jest sprostać oczekiwaniom setek ludzi, którzy przeglądają naszą stronę czy social media tygodniowo. W naszej karierze jednak trafiamy na Pary, które czują nasz styl, łapią nasz vibe. I my ich. Dlatego tak chętnie dzielimy się naszymi zleceniami i jesteśmy dumni z tego, że ludzie tak bardzo nam ufają. Wzruszamy się na każdym ślubie, jesteśmy emocjonalni – inaczej pewnie ciężko byłoby nam tworzyć to, co tworzymy!

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą oraz cenami reportaży, sesji ślubnych, sesji narzeczeńskich lub całościowych pakietów. Każdą ofertę możemy przygotować indywidualnie, dostosowaną do potrzeb każdej Pary Młodej. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy naszą pracę do Waszych możliwości i potrzeb!

Nasza oferta

Sesje
narzeczeńskie

Reportaże
ślubne

Plenery
ślubne

Pytanie lub rezerwacj terminu

Data ślubu ustalona. Czas zacząć szukać usługodawców! Sprawdźcie nasze terminy – jeśli zapoznaliście się z naszą ofertą i tym, co dla Was mamy – śmiało napiszcie. Odpowiadamy na wszystkie, nawet niezobowiązujące zapytania. Jeśli macie wątpliwości, czy jesteśmy dla Was odpowiednim wyborem – nie ma nic lepszego niż krótka rozmowa czy wymiana maili.

Lubimy, gdy się przedstawiacie i dodajecie parę słów o sobie. W końcu będziemy w kontakcie przez fajny okres czasu, spędzimy z Wami ten najważniejszy dzień i byłoby dobrze, gdyby vibe się zgadzał! Super pracuje się dla Par Młodych, które nadają z nami na tych samych falach. Ułatwia to pracę i tworzenie dla Was wyjątkowych kadrów. Im większą ilością szczegółów się podzielicie, tym lepiej Was zrozumiemy i tym lepiej przygotujemy dla Was wyjątkową pamiątkę uwzględniając w niej Wasze charaktery i miłość, która między Wami istnieje.

Zadzwoń do nas!
+48 730 058 676

Lub napisz:
manuka.creatives@gmail.com

Manuka Creatives © Fotografia ślubna. Bazujemy w mieście Nowy Sącz, aczkolwiek jesteśmy znani z tego, że dojeżdżamy do najróżniejszych destynacji w Polsce i za granicą. Wykonywaliśmy zlecenia również w Anglii, Norwegii i na Słowacji, więc nie straszne nam podróże!

www.manukacreatives.com