OFERTA I CENNIK

2022/2023

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!
Manuka Creatives to team fotografów i zawsze działamy w 2 osoby podczas reportażu ślubnego i większości sesji. W branży działamy od kilku lat, wcześniej w pojedynkę, lecz postanowiliśmy od 2020 roku połączyć nasze zdolności i działać razem. Ciekawi tego, kim jesteśmy? Jeśli jeszcze nie zdążyliście wpaść na sekcję O nas, to najlepszy moment!

Fotografia ślubna od zawsze była dla nas wyjątkową dziedziną. Od samych początków mieliśmy w głowie ideę zdjęć naturalnych, niepozowanych i w tak zwanym „momencie”. Dzień ślubu to bardzo intensywny reportaż z tysiącami zdjęć do wykonania, milionem rzeczy do ogarnięcia, byciu w kilku miejscach na raz i bezproblemową komunikacją z uczestnikami wesela, a przede wszystkim z jego organizatorami. Niezawodnie współpracujemy z obecnymi podczas wydarzenia wedding plannerami, zawsze chcemy spełnić oczekiwania innych usługodawców (takich jak m.in. jak dekoratorzy), by wciąż polecano nas dalej, a nasza wartość dla Par Młodych rosła w ich oczach!

Dlaczego w 2 osoby?
Dla nas odpowiedź jest bardzo prosta, natomiast zawsze chcemy wyjaśniać wszelkie wątpliwości, jakie mogą Was trapić. Przede wszystkim zawsze mamy wsparcie w drugiej osobie. Gdy jeden fotograf skupiony jest na przysiędze małżeńskiej w kościele czy urzędzie, drugi może łapać wszystkie reakcje rodziców, świadków czy innych ważnych osób. Jeden łapie Wasze emocje z bliska, drugi upewnia się, że w tle wujki wystarczająco się nawadniają! 😉 Dwóch fotografów to zawsze korzyść!

OTO, CO DLA WAS MAMY

W naszej ofercie znajdziecie trzy różne opcje:

SESJA NARZECZEŃSKA

– 2-3h sesji
– 35-40 zdjęć z sesji
– 2-3 lokacje
– Galeria online na 3 miesiące
– Odbitki 10 sztuk 15x22cm w kopercie

550zł

REPORTAŻ W DNIU ŚLUBU

– Przygotowania
– Błogosławieństwo
– Ceremonia zaślubin (kościół/urząd)
– Impreza weselna do końca oczepin
– Odbitki 50 sztuk 15x22cm lub 100x 10x15cm
– Pudełko drewniane z pendrive
– Minimum 400 zdjęć

4200zł

SESJA POŚLUBNA

– Osobny dzień na sesję
– Minimum 70 zdjęć
– Galeria online na 3 miesiące
– Odbitki 25 sztuk 15x22cm w kopercie

900zł

Zdecydowani? Bardzo nas to cieszy!

Jak zabookować termin?
Jeśli zdecydowaliście się na naszą ofertę powyżej, czas dowiedzieć się, czy termin, który wybraliście – jest wolny! Zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz, ten sam, który znajdziecie na stronie głównej oraz w zakładce Kontakt. Otrzymamy wtedy od Was natychmiast maila i będziemy w stanie się z Wami niezwłocznie skontaktować, jeśli datę będziemy mieli wolną! Odpisujemy na wszystkie zapytania, nawet jeśli termin będzie zajęty – tak, byście mieli pewność co do wybranych usługodawców, z którymi się kontaktujecie!

Podpisanie umowy i zadatek
Jeśli macie taką ochotę, bardzo chętnie się z Wami spotkamy! Wiemy jednak, że w dobie obecnych warunków i gonitwy z czasem, nie zawsze jest to możliwe. Przez to przez ostatnie 2 lata około 80% umów podpisujemy online. Zadatek przyjmujemy w w wysokości 1000zł przelewem na nasze firmowe konto bankowe, dzięki temu macie potwierdzenie u siebie, że takowy został wpłacony. Wszystkie szczegóły omówimy mailowo lub telefonicznie (jeśli wyrazicie taką chęć!).

Świadomy wybór fotografa na Wasz ślub
Jeśli wpadliście tu z polecenia znajomych, to znacie już nasz styl i jakie zdjęcia oddajemy. Staramy się również jak najwięcej pokazywać w social mediach czy zapełniać naszą stronę internetową mnóstwem zdjęć i galerii, by żadna przyszła Para Młoda nie miała wątpliwości co do naszej pracy. Kochamy świadomych klientów, więc jeśli Manuka Creatives to Wasz vibe, śmiało przechodźcie do formularza poniżej!

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

+48 730 058 676

manuka.creatives@gmail.com

Skąd jesteśmy? Co z dojazdem, noclegiem, jeśli miejsce uroczystości znajduje się daleko od naszego miejsca zamieszkania?
Oboje pochodzimy z Nowego Sącza (małopolska) i dojeżdżamy na zlecenia w różne miejsca kraju. Nie ma dla nas limitów. Do 150km (według dojazdów w Google Maps) dojeżdżamy w cenie. Powyżej tej granicy najbezpieczniej będzie jeśli będziemy mogli wziąć nocleg i doliczyć dodatkowe koszty transportu. Poruszamy się własnym samochodem, więc cena zależna będzie od długości trasy, jaką będziemy musieli pokonać. Widełki możemy ustalić podczas rozmowy o ofercie!