Zapisujemy na 2022/2023 oraz otworzyliśmy 29 marca 2022 zapisy na 2024! Wypełnij formularz w celu sprawdzenia wolnego terminu.

Kinga & Jakub – fantastyczny i pełny energii dzień ślubu

Sezon śluby roku 2021 powoli dobiegał końca, a my spodziewaliśmy się, że u Kingi i Jakuba będzie wyjątkowo. To cudowna Para młoda, której wzajemną miłość było widać na każdym kroku tamtego dnia! Cudowny i rześki dzień ślubu zaczęliśmy od przygotowań u Panny Młodej w okolicach Grybowa. Powitała nas wspaniała rodzina i ciepła, domowa atmosfera. I tak jak zawsze… od tego momentu czas zaczął lecieć nam niesłychanie szybko. W klimatycznym kościele podczas mszy mogliśmy doświadczyć ogrom pięknych, szczerych i pozytywnych emocji. Spójrzcie tylko w galerii jak cudowne reakcje mieli Państwo młodzi i goście!

Wesele poprowadził jeden z naszych ulubionych współpracowników – DJ Event Show. Grzesiek z ekipą robią tak genialną robotę, że gdy tylko dowiadujemy się, że będzie na danym weselu prowadzić imprezę – od razu czujemy się spokojniej. Zobaczcie jak goście u Kingi i Kuby dali czadu na parkiecie i podczas organizowanych zabaw. Coś pięknego! Mieliśmy ręce pełne roboty, co dla nas jest zawsze dobrym znakiem. Jesteśmy mega dumni z tego reportażu i mamy nadzieję, że Wam również tak bardzo się spodoba! ❤