Zapisujemy na 2022/2023 oraz otworzyliśmy 29 marca 2022 zapisy na 2024! Wypełnij formularz w celu sprawdzenia wolnego terminu.

Justyna & Damian – rustykalny ślub i wesele w Nowym Sączu

Rustykalny ślub i wesele

Gdybym miał wymienić moje ulubione style, to rustykalny ślub i wesele byłyby na pewno w pierwszej trójce. Zatem w sumie nie dziwne, że tak często na nie trafiam! Jestem zakochany w drewnianych dekoracjach, drewnianych napisach Love (mam nawet swój!), brązach, koronkach, i tak dalej i tak dalej… W końcu przecież teraz też taka moda! Wydaje mi się jednak, że jest ponadczasowa – przeglądnijcie zdjęcia swoich rodziców czy dziadków z ich wesela – zobaczcie jak niektóre elementy wystroju czy dekoracji przypominają dzisiejsze stylizacje. Wesela w stodołach? Namiotach? To już było, ale jak super, że wraca! Moje ulubione klimaty!

Gdzie zrobić rustykalny ślub i wesele?

Wesele Justyny i Damiana odbyło się natomiast w Hotelu Beskid, zobaczcie więc jak cudownie ustroili swoją salę. Do tego do tańca przygrywał jeden z najlepszych znanych mi DJów – Kordian Baran (Baran in public). Ten człowiek naprawdę wie, jak porwać ludzi do tańca, a w dodatku tak charyzmatyczny jak mało kto. W 100% polecam, zwłaszcza, że Kordian uwielbia przyjeżdżać w nasze strony. Na Sądecczyźnie jest mnóstwo miejsc, które warto rozważyć jeśli zastanawiacie się nad takim klimatem wesele. Zatem sprawdźcie takie miejsca jak Jasicówka, Stary Młyn, Willa Poprad czy Dwór w Brzeznej!

Ten dzień, w którym odbył się rustykalny ślub i wesele Justyny i Damiana był najgorętszym dniem całego roku. W końcu jak robić taką imprezę, to tak, by wszyscy zapamiętali, racja?

Jeśli materiał Wam się podobał, pamiętajcie, żeby polubić mnie na Facebooku czy zaobserwować na Instagramie – nawet nie wiecie, jak fajnie to działa na moją przyszłość!