Zapisujemy na 2022/2023 oraz otworzyliśmy 29 marca 2022 zapisy na 2024! Wypełnij formularz w celu sprawdzenia wolnego terminu.

Gosia & Adam – klimatyczne wesele w Dworze na Wichrowym Wzgórzu

Wiedzieliśmy, że ten dzień będzie wyjątkowy. Wiedzieliśmy, bo poznaliśmy Gosię i Adama, i mimo, że formalności przed ślubem załatwialiśmy online ze względu na pandemię, to wyczuliśmy naprawdę dobry vibe. Nie zawiedliśmy się ani trochę. Śluby, które odbywają się w miejscu, gdzie Para Młoda odbywa swoje przygotowania, ślub i wesele są genialne. Wszystko dzieje się w jednym obiekcie a rodzina i przyjaciele są z przyszłymi małżonkami prawie od rana. Sprawia to, że dzieje się tyle wyjątkowych rzeczy do sfotografowania, że mamy pełne ręce roboty – co jest dla nas najfajniejszym wyznacznikiem dobrego reportażu. Tak też było podczas wrześniowego dnia należącego do Gosi i Adama.

Na miejsce jechaliśmy około 3 godzin – takie bardziej wyjazdowe śluby są dla nas niezwykle ekscytujące, bo możemy odkryć całkowicie nowe miejsca i poznać jeszcze więcej fantastycznych ludzi z różnych miejsc Polski. Trzeba przyznać, że Państwo Młodzi mieli cudowną ekipę, która wspierała i bawiła się na całego podczas wesela. Oglądając reportaż na pewno zobaczycie, że energii nie brakowało nikomu. Pomimo pogody, która nie sprzyjała spacerom na zewnątrz, wszyscy mieli w głowie tylko jedno – godnie świętować zaślubiny! Klimat Dworu na Wichrowym Wzgórzu zrobił mega robotę – to cudowne miejsce z historią. Nie mogliśmy się napatrzeć na wystrój wnętrz i dekoracje. Sala weselna znajdująca się obok to drewniany budynek w staropolskim klimacie, który wręcz uwielbiamy i moglibyśmy fotografować bawiących się tam ludzi do samego rana! Jesteśmy ogromnie dumni z reportażu, który wykonaliśmy – przyszedł nam z dużą łatwością, gdyż działo się naprawdę, naprawdę dużo fajnych rzeczy. Zapraszamy do obejrzenia skrótu galerii, którą dostali Państwo Młodzi!