Zapisujemy na 2022/2023 oraz otworzyliśmy 29 marca 2022 zapisy na 2024! Wypełnij formularz w celu sprawdzenia wolnego terminu.

Gabi & Dominik – elegancki ślub plenerowy w Heron Live Hotel

Dominika znam jeszcze z czasów technikum. Chodziliśmy do równoległych klas na podobnym kierunku. Czas szybko poleciał, i Dominik odezwał się do mnie z zapytaniem o wolny termin na ślub. Ślub! Ludzie z mojej szkoły się hajtają! 😂 I to nie tylko Dominik, bo w tym roku fotografowaliśmy również ślub i wesele mojej dobrej koleżanki z klasy, również z technikum! Reportaż ten również pojawi się na stronie, ale tym wpisem koncentrujemy się na fantastycznym ślubie plenerowym w Heron Live Hotel oraz przyjęciu w tym samym miejscu w Siennej (małopolskie).

Ze względu na nasze standardowe warunki pogodowe, w rejonie rzadko jest nam dane fotografować śluby odbywające się w plenerze. To zawsze ryzykowna sprawa i organizacja może być lekko stresująca. Gabi i Dominikowi jednak udało się wstrzelić w świetny moment. Cała ceremonia, przygotowania i przyjęcie przebiegły bardzo klimatycznie i bez zakłóceń deszczowych. Rodziny po obu stronach Państwa Młodych przywitały nas bardzo ciepło i z wielką otwartością, za co jesteśmy zawsze wdzięczni – dobrze czuć się tak wyjątkowo na zleceniach, które wykonujemy ♥️

Nie przedłużając, wpadnijcie na naszego Instagrama czy Facebooka – tam często wrzucamy Stories o tym gdzie jesteśmy, co robimy i gdzie ta piękna przygoda fotografii ślubnej niesie nas dalej! Wrzucamy także posty z wyjątkowymi ujęciami, także dajcie follow! Obejrzyjcie krótką galerię ze ślubu Gabi i Dominika!