Zapisujemy na 2022/2023 oraz otworzyliśmy 29 marca 2022 zapisy na 2024! Wypełnij formularz w celu sprawdzenia wolnego terminu.

Dorota & Piotr – sierpniowe wesele pełne dzikich traw

Od pierwszego spotkania z Dorotą i Piotrem wiedzieliśmy, że ten dzień będzie inny. Będzie wyjątkowy jak każdy inny ślub, ale będzie ciut inny. I nie zawiedliśmy się – to było przepiękne wesele wśród źdźbeł trawy pampasowej, która była (zaraz obok Pary Młodej!) motywem przewodnim.

Dobrze czytacie, przepiękna polna trawa pampasowa! Nie lada wyzwaniem ponoć też było ją zdobyć, ponieważ znane pole, na którym przeważnie rosły zostało skoszone kilka dni przed wielką datą. Dorota i Piotr jednak się nie poddali – udało im się przyszykować cudowny wystrój Leśnej Perły w Kosarzyskach. Dodatkowo był to jeden z najgorętszych dni tego roku! Co więcej, przed salą weselną gościł również nasz wyjątkowy rustykalny napis LOVE, który wynajmujemy na dzień ślubu chętnym parom. Do tańca przygrywał znakomity DJ Porke. Goście bawili się cudownie – uwielbiamy gdy wszyscy goście są zaangażowani w zabawę i tańce – powstaje wtedy naprawdę dobry materiał. Nie będziemy przedłużać zatem i zachęcamy do przejrzenia galerii poniżej!